T-MIX 11 B - inštalácia na štandardný oceľový sud.

T-MIX 11 BZmiešavací ventil T-MIX-11-B slúži na miešanie vodou riediteľných koncentrátov v plynule nastaviteľných koncentráciách do 20%. Zariadenie je určené na priamu inštaláciu na štandardný oceľový sud do otvoru so závitmi G2" a ¾". Teleskopické sacie potrubie zaručuje použitie na rôzne veľkosti sudov. Zmiešavací ventil je vybavený rýchlo spojkami, ktoré umožňujú rýchlu a pohodlnú výmenu sudu čo ocení hlavne obsluha. T-MIX-11-B má tiež zavzdušňovací ventil pre jednoduché vyprázdnenie výstupnej hadice a tiež má spätnú klapku pre zabezpečenie rýchleho nasatia koncentrátu.
Zmiešavací ventil je vyrobený zo zliatiny hliníka povrchovo upravenej anodickou oxidáciou, nehrdzavejúcej ocele a všetky ostatné komponenty zmiešavacieho zariadenia sú vyrobené a povrchovo upravené tak, aby odolávali korózii a účinkom olejov.

Dokumentácia: T-MIX-11-B_SK.pdf Dokumentacia T-MIX 11 B

T-MIX 11 C - inštalácia na rám 1000l kontajnera.

T-MIX 11 CZmiešavací ventil T-MIX-11-C je určený na miešanie vodou riediteľných koncentrátov v plynule nastaviteľných koncentráciách do 20%. Zariadenie je určené na inštaláciu na rám a vypúšťací otvor 1.000 litrového kontajnera. Zmiešavací ventil je vybavený patentným upínaním a rýchlo spojkami, ktoré umožňujú rýchlu a pohodlnú výmenu sudu čo šetrí čas obsluhy pri výmene. T-MIX-11-C má tiež zavzdušňovací ventil pre jednoduché vyprázdnenie výstupnej hadice a tiež má spätnú klapku pre zabránenie vniku vody do sacieho potrubia a zabezpečenie rýchleho nasatia koncentrátu.
Zmiešavací ventil je vyrobený zo zliatiny hliníka povrchovo upravenej anodickou oxidáciou, nehrdzavejúcej ocele a všetky ostatné komponenty zmiešavacieho zariadení a sú vyrobené a povrchovo upravené tak, aby odolávali korózii a účinkom olejov.

Dokumentácia: T-MIX-11-C_SK.pdf Dokumentacia T-MIX 11 C